Викладач УКУ презентує книгу про Вічне місто та Ватикан в Римі

24 травня о 16 год. в Римі відбудеться презентація нового авторського україномовного путівника Рим та Ватикан: 753 д.н.е. – 2018 н.е.Незабутня мандрівка впродовж 2771 років:  Від кам’яних руїн древнього Риму до непохитного Каменя у Ватикані. Автор та упорядник книги – Тарас Дзюбанський, викладач УКУ та гід з багаторічним досвідом роботи у Вічному місті. Захід відбудеться при українській парафії свв. Сергія та Вакха, що в центрі міста (Piazza della Madonna dei Monti, 3, Metro B, Cavour).

Окрім історичної та культурної інформації про монументи, пам’ятники, церкви та будівлі Вічного Міста, путівник містить практичну інформацію та поради автора щодо проведення дозвілля у Римі, про ментальність італійців. Також у книзі можна буде ознайомитись із інформацією про визначні місця у Римі та Ватикані, які безпосередньо пов’язані з Україною та українцями.

У книзі містяться понад 250 кольорових світлин українських фотографів. А туристи, які мають у своїх смартфонах програму зчитування QR-кодів, зможуть автоматично відкривати на своїх мобільних пристроях відповідні сторінки, присвячені окремим архітектурним пам’яткам.

Презентація путівника запланована у Римі на 24 травня та у Львові на 7 червня.

Придбати путівник Рим та Ватикан 753 д.н.е. – 2018 н.е.можна, написавши на електронну адресу [email protected], або заповнивши форму за посиланням.

24