Студенти УКУ діляться враженнями про Літню школу лідерства

ars vivendi 2Студенти УКУ влітку не лише відпочивають, а й активно волонтерять, вчаться, беруть участь в різноманітних літніх школах. Так, в серпні цього року завдяки співпраці УКУЦ та дослідницького центру Думки Івана Павла ІІ  вкотре відбулася Центральноєвропейська літня школа ARS VIVENDI на тему лідерства (CESS).

“УКУ це не лише місце де формуються особистості, але й те місце де здійснюються мрії”.

Цього року Міжнародна літня школа на тему „Integral Leadership – from personal growth to European renewal” зібрала активну молодь,  яка прагне розвиватися особисто і змінювати світ на краще. Молоді люди з України, Польщі та Словаччини досліджували проблеми розуміння своєї власної історії, ідентичності та спільних коренів Центральної і Східної Європи, розглядали християнські цінності, виклики суспільства в контексті етики і політики.

ars vivendi 3Учасники школи також  відвідали тренінги для лідерів, та екскурсії  по слідах святого Папи: Кальварія Зебжидовська, Лянцкорона, Вадовіце, Тинец і Краків.

“Безмежно щасливий мати можливість ходити стежками Івана Павла 2 та пізнавати лідерство з багатьма молодими людьми, які дивляться на світ крізь призму Бога, взоруючись на людину нашої епохи, Івана Павла ІІ,” – ділиться враженнями студент Літньої школи, Юрій.

Для українських студентів школа стала цінним досвідом. Зокрема, для Анастасії стала нагодою ще раз переконатися, що  “УКУ це не лише місце де формуються особистості, але й те місце де здійснюються мрії”:

“Цього літа я стала учасницею Ars Vivendi Summer School. Перебуваючи в атмосфері наповненій духом Івана Павла ІІ, я мала змогу поглибити свої знання з того ким є справжній лідер на прикладі життя і навчання святого. В часі навчання панувала інтелектуальна дискусія, молодіжний дух, відкритість та сприйняття інших поглядів.

В часі вечорів слухали представлення учасників Польщі, Канади, Південної Африки про їхні країни, звичаї та мали смачні частування, неодмінним було й представлення нашої України”,- розповідає учасиця школи.

Ше один учасник школи Ars Vivendi Мирослав розказує: “Для мене участь у CESS є надзвичайно важливим уроком і досвідом у житті. За цей короткий час я зумів не лише отримати нові знання, але й знайти нових друзів, познайомитися з новими людьми, з іншою країною, культурою. Зумів розширити і поглибити власний світогляд. А також “розвіяти” певні стареотипи чи думки, які я мав до цієї подорожі.

Участь у CESS дозволяє вчитися будувати людські стосунки, не лише між особами, що належать до різних народів. Але й як самому бути доброю і гідною людиною.”

ars vivendi