“На зламі зими” студенти ділилися своєю творчістю

Нещодавно студенти, за підтримки Ради студентів УКУ,  організували  музично-літературний вечір “На зламі зими”. Він пройшов у Лекторії багатофункційного корпусу УКУ на Козельницькій 2а 21 лютого.

1Ідейним натхненником заходу виступила першокурсниця філософсько-богословського факультету Марія Мельничук.

Незважаючи на холодну дощову погоду, студентам вдалося влаштувати дуже, інтимний, музично-магічний вечір з нотками доброго гумору.2

Дехто декламував улюблені вірші відомих поетів, наприклад Ліни Костенко, а дехто наважився прочитати авторську поезію. Так присутні мали змогу почути Андрія Синишина, Валерії Ракитянської.  Атмосферного музичного супроводу на клавішах додала Марія Мельничук. Яскравим моментом вечора стали пісні від Павла Чуприни та його гурту, а також від  Івана Сюська, Дмитра Кушніра,  Ксенії Матусевич.4

І нарешті сюрпризом став музичний подарунок від  Вікторії Дмитрук з Коломиї. Етно-джазове чуттєве виконання колискової завершило студентський вечір.

Це вечір-подарунок естетичної насолоди, щоб не забувати про мистецтво і завжди у собі розвивати його, за словами учасників.  Адже ми справді потребуємо таких душевних і теплих вечорів у колі друзів.