Конкурс для отримання стипендії на бакалаврській програмі з богослов’я в УКУ

Дорогі випускники шкіл!

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі на здобуття стипендії для навчання на бакалаврській  програмі з богослов’я Українського Католицького Університету.

Враховуючи складний економічний стан в Україні, що не дозволяє більшості студентів самотужки покривати повну вартість навчання (середня собівартість річного навчання одного студента на бакалаврській програмі становить 3000 у.о); Університет, передусім завдяки щедрості жертводавців з різних країн і континентів, покриває вагому частину вартості навчання (на більшості програм ~75%).

Очікується, що кожен студент УКУ покриє ціну освітньої програми, яка щорічно визначається окремим наказом Ректора. Детальніше (інформація про вартість навчання).

Проте, не кожній родині під силу оплатити навіть цю суму. Це спонукало УКУ до створення стипендійного фонду, звідки надається фінансова підтримка, що покриває повну або часткову ціну освітньої програми для студента.

Відбір кандидатів на стипендію Річна Плюс та Річна серед абітурієнтів бакалаврських програм відбувається в декілька етапів.

Щоб узяти участь у конкурсі, потрібно:

1. Виконати завдання онлайн-тестування (від 1 березня до 21 квітня 2017 року).

2. Подати електронну заявку.
(посилання буде активним на сторінці онлайн-тестування, внизу – після того, як Ви пройдете тест і надішлете свої відповіді; Вам потрібно заповнити електронну заявку лише один раз),

3. Написати мотиваційний лист і привезти його на тестування в Університеті  (у першій половині травня 2017).

(4) Пройти співбесіду (у червні 2017 року).

 

Необхідною передумовою отримання стипендії є високі показники ЗНО.

Вимоги щодо показників ЗНО прописані окремо для кандидатів на Академічну стипендію Річна Плюс та Академічну стипендію Річна.

 

У підсумку, за результатами електронної заявки, онлайн-тестування, тестування в Університеті та співбесіди, Комісія з відбору приймає остаточне рішення щодо визначення списку кандидатів для отримання стипендій.

До 30 червня 2017 року всі кандидати отримають повідомлення щодо результатів відбору.

Кандидат, який претендує на отримання академічної стипендії повинен до 5 серпня 2017  року (до 12.00 год.) подати в приймальну комісію оригінали документів і підписати Меморандум про призначення стипендій та правила участі у програмі стипендіатів програм УКУ.

афішка стипендія 2

ВАЖЛИВО

Детальна інформація про отримання Академічної стипендії Річна Плюс

Детальна інформація про отримання Академічної стипендії Річна

Детальна інформація про співбесіду та як до неї підготуватися

Детальна інформація про перелік тем для написання мотиваційного листа у 2017 році