Міждисциплінарний круглий стіл “Memento mori. Смерть і супровід вмираючого”

10 лютого відбудеться Міждисциплінарний круглий стіл “Memento mori. Смерть і супровід вмираючого” у рамках проєкту НЗ УКУ “Цілісний людський розвиток”, який ми організовуємо спільно зі Школа біоетики УКУ/School of Bioethics of UCU. Запрошуємо до участі! Деталі ⬇
🔵Час проведення: 10 лютого 2022, 16:00-18:30.
🔵Місце проведення: Центр Шептицького, Паркова аудиторія.
🔵Формат: конференція з онлайн трансляцією на Zoom-платформі. Посилання для приєднання: https://us02web.zoom.us/j/86831118707
Meeting ID: 868 3111 8707
Passcode: 809845
Доповідачі:
💬о. Ігор Бойко, ректор Львівської духовної семінарії, директор Школи біоетики УКУ, доктор богослов’я. Тема доповіді: “Зміна сприйняття смерті в історичній перспективі”.
💬с. Йосафата Дробик, старший викладач кафедри богослов’я УКУ, доктор богослов’я. Тема доповіді: “Богословське розуміння страждання в контексті смерті”.
💬Маркіян Фецич, лікар хірург-онколог, національний представник України в European Society of Surgical Oncology. Тема доповіді: “Смерть в сучасному світі з перспективи лікаря”.
💬Людмила Андріїшин, лікар, керівник та викладач навчально-методичного центру, позаштатний спеціаліст з розвитку паліативної допомоги в Івано-Франківській області. Тема доповіді: “Психологічний вимір сприйняття страждання і смерті з практики хоспісу”.
💬Катерина Білецька, викладач кафедри богослов’я УКУ, ліценціант богослов’я. Тема доповіді: “Страждання, смерть та супровід родини”.