“АНДРЕЙ ШЕПТИЦЬКИЙ: СЛУЖІННЯ ТА СУЧАСНІСТЬ”

Кафедра богослов’я УКУ, Інститут екуменічних студій УКУ та БО Фундація “Андрей” запрошують на серію відкритих семінарів «АНДРЕЙ ШЕПТИЦЬКИЙ: СЛУЖІННЯ ТА СУЧАСНІСТЬ», які відбуватимуться протягом 2021 – 2022 рр.! Кожен семінар також включатиме презентацію книги Оксани Гайової та Михайла Перуна «НА СКЕЛІ ВІРИ. Митрополит Андрей Шептицький».

! Попередньо запланований формат проведення – гібридний (онлайн+офлайн). ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ про час, місце, формат заходів та лінк на подію буде розміщена і періодично оновлена на сайті theologia.ucu.edu.ua та facebook-сторінці КАФЕДРА БОГОСЛОВ’Я УКУ.

Запрошуємо на 1-ий відкритий семінар «Політичне богослов’я Шептицького. Закон заміщення: Pro і Contra»!

Доповідач – Павло Смицнюк. Респондент – Віктор Жуковський.

Час проведення: 1 листопада, 16:00.

Місце проведення: Центр Шептицького УКУ, Паркова авдиторія (+онлайн).

Лінк на зустріч у zoom: https://us02web.zoom.us/j/83567328015?pwd=NG10aUloczhZdndLOTUwZzhocGU5UT09

Meeting ID: 835 6732 8015

Passcode: 067879