Як замовити аркуш успішності чи талон?

Студент, який не може складати іспит разом з усіма студентами з поважних причин (наявність довідки про хворобу, чи заяви на ім’я декана) може скласти іспит в інший час, узгоджений з викладачем. Для цього студентові необхідно отримати в деканаті Аркуш успішності (Талон №1).

Студенти, які не склали іспити під час заліково-екзаменаційної сесії, також повинні отримати в деканаті Талон №2(у випадку першої перездачі) або Талон К (для перездачі перед комісією). Лише отримавши  Аркуш успішності, Талон №2 чи Талона К та маючи залікову книжку, студент може складати іспит у викладача. Після складання іспиту Аркуш успішності, Талон №2 чи Талон К потрібно повернути в деканат.

Вищеперелічені  документи можна замовити на сайті, по телефону, або безпосередньо в деканаті, заповнивши формуляр встановленого зразка.