Блаженніший Любомир Гузар, глава УГКЦ (2001-2011)

Цей університет – один із небагатьох, який готує для нашої держави та Церкви духовну еліту. Його випускники не лише є кваліфікованими працівниками, а й володіють духовною культурою і дивляться на світ крізь призму духовних вартостей, що зараз нам надзвичайно потрібно.

Ми маємо особливу комісію з кадрів, мета якої допомогти випускникам УКУ, і тим, хто навчався за кордоном, щоб вони і надалі працювали в Церкві. Ми потребуємо таких працівників у соціальних, психологічних службах, школах, адміністративних структурах Церкви. Врешті, університет навчає не тільки для церкви. Це є інституція для народу, тому ми радо хотіли би, щоб було більше факультетів, більше спеціальностей, зокрема, й економіка, право, інші різні фахи, випускники яких були би в різних формах суспільного життя задіяні.