Творчість

Спів

Для повноцінного літургійного життя студенти і працівники УКУ з музичним талантом можуть співати в університетському хорі “Стрітення”. Від самого початку хор поставив перед собою ціль вивчати й плекати східну християнську традицію літургійного співу, поєднувати з навчальним процесом естетику співаного богослов’я. Разом з тим репертуар хору не обмежується лише творами східної літургійної традиції. «Стрітенці» залюбки виконують твори латинської традиції, пісні спільноти Тезе, українські коляди та народні пісні. Поряд із давньою духовною музикою хор виконує твори сучасних композиторів.

Загалом, музичне мистецтво дуже популярне в стінах УКУ. Студенти, які проживають у Колегіумі, мають змогу долучатися до таких ініціатив, як “Співи на крилі”, колегіальний хор, тощо.

«Шкільний театр УКУ»

 Традиція театральної творчості в УКУ існує дуже давно, чи не з початків УКУ-ЛБА. Йдеться, зокрема, про театр «На сходах». А в 2015 році виник новий театр, «Шкільний театр УКУ», головний наставник якого – це режисер театру ім. Леся Курбаса пан Євген Худзик. З акторами театру займаються також інші майстри театральної справи з команди Євгена Худзика.

Шкільний театр УКУ має на меті створити на базі університету самодостатній студентський театр, який буде мати свій репертуар і свою публіку. «На репетиціях ми працюємо над текстами, які нам близькі по духу, співаємо, відкриваємо себе через пластику тіла, вчимося відчувати свої стани, контролювати емоції – словом, бачити незбагненний світ людини», – ділиться враженнями учасниця Оля.

????????????????????????????????????

Інші гуртки

До уваги студентів – також і  Фотоклуб, Кіноклуб, Арт-гурток, Літературний клуб “Рефлексія”… Всіх можливостей і не перелічиш.

Щоб дізнатися більше, звертайтеся до Відділу студентського життя