Проект “Будуємо Україну Разом”

Будуємо Україну Разом – це культурно-освітній проект, який через волонтерство та подорожі розвиває в молоді почуття довіри та відповідальності за свою країну. Ми віримо, що зміна життя однієї людини неодмінно веде до змін сотень людей і процесів, а зрештою – до змін цілої країни та світу.
 
Проект був заснований у 2014 році командою ГО “Львівська освітня фундація”, яка вірить у самоорганізацію громадян як рушійну силу змін.
Запрошуємо  активну молодь приєднуватися до волонтерських мандрів в рамках проекту “Будуємо Україну разом”. Дя цього треба заповнити анкетуhttp://bit.ly/2ieyOOo і на 7 днів зможеш поринути у БУРхливі пригоди!

Унікальність табору БУР в тому, що ми привозимо волонтерів з різних куточків України та світу, які 7 днів працюють спільно з місцевими волонтерами до обіду, а ввечері маємо спільну культурно-освітню програму, спрямовану на саморозвиток.

Під час табору волонтери ремонтують будівлі під супроводом професійних майстрів. Ми допомагаємо сім’ям загиблих українських воїнів, багатодітним сім’ям та переселенцям. Разом із цим ми облаштовуємо громадські простори – відпочинкові зони з лавками, парклетом, качелями тощо, а також малюємо мурали та графіті.

Цьогоріч ми плануємо стартувати табори вже у березні та працювати до кінця жовтня, 2017 та провести 28 таборів у 14 містах східної, центральної, південної та західної України. До табору долучиться близько 1000 волонтерів з усіх регіонів України.

Для учасників табору, а також для населення міста проводитимуться тренінги, квести, майстер-класи та інші освітні заходи, які розвивають особистість та додають практичних навичок.

Тут трошки більше про БУР: http://burinfo.tilda.ws/