Інтелектуальний розвиток

Дебатний клуб

Якщо когось приваблюють інтелектуальні дискусії, якщо хтось може і прагне ще більше удосконалити вміння аргументувати свою думку, вести інтелектуальну розмову, – такі студенти можуть брати участь у Дебатному клубі УКУ. Зустрічі клубу організовуються у формі тематичних дебатів – рольових інтелектуальних змагань, в яких одна команда аргументовано доводить певну тезу, а інша – опонує їй. Дискусія вимагає змістовної підготовки та відбувається за формалізованими правилами. Дебати не передбачають вироблення єдиної пропозиції, а дозволяють кожному розглянути проблему з різних сторін та зробити свої власні висновки. Дебатні клуби існують у багатьох університетах, і періодично відбуваються турніри між такими клубами, в яких бере участь також наш університет. Для повнішої інформації відвідайте сторінки дебатного клубу УКУ в соцмережах: FB і VK.

Конкурси

Періодично в УКУ відбуваються різні конкурси есе, конкурс на знання української мови (в День української мови і писемності), тощо. Найкращі студенти можуть брати участь в олімпіадах з філософії та релігієзнавства.

Найкращі магістерські роботи

Під час випускних урочистостей адміністрація факультету відзначає студентів – авторів найкращих магістерських робіт, а також тих, які долучилися до розвитку тем, пов’язаних з богослов’ям та історією київської церковної традиції.

Наукові роботи студентів, зокрема статті, написані на основі найкращих магістерських робіт, мають шанс бути опублікованими у науковому збірнику студентських робіт Acta Studiosa. Таким чином, науковці-початківці можуть отримати свій перший досвід підготовки роботи до публікації і збагатити своє CV.