Що потрібно знати новим студентам?

Ви тепер ви не просто студенти. Ви стали членами нашої великої УКУківської родини. Пройшовши ряд випробувань – Ви отримали можливість стати успішними людьми. Здобуття вищої освіти – це відповідальний, виснажливий і водночас надзвичайно цікавий марафон. І щоб його здолати, Вам знадобляться неабиякі зусилля. Маємо для Вас пораду: від наших чудових, мудрих, надзвичайних викладачів намагайтеся взяти все, що вони знають, бо це для Вас унікальний шанс стати справді фахівцями і в майбутньому перемогти в конкурентній боротьбі на ринку праці. Від Вашого навчання залежить усе Ваше майбуття. Окрім навчання наш Університет пропонує Вам також безліч можливостей для самореалізації, самовдосконалення та духовного розвитку.

Та найперше, Вам слід подбати про документацію.

– Кожен студент повинен подбати про вчасне та акуратне оформлення свого Договору про навчання і, за потреби, додаткової угоди.

– Не забувайте також про оплату за навчання!

– Чи ви отримали свій студентський квиток? Якщо ні, то Вам сюди.