Завідувач кафедри богослов’я УКУ взяв участь у програмі католицького лідерства в США

1 (2)Завідувач кафедри богослов’я філософсько-богословського факультету УКУ, Віктор Жуковський, взяв участь у сертифікатній програмі Католицького лідерства університету Нотр-Дам, що неподалік Чикаго. Це 8-ма щорічна програма, яка триває з 8 по 15 липня.

Віктор Жуковський приєднався до 53 інших лідерів з більш ніж 20 країн з Північної Америки, Африки, Східної Європи та Азії.Ця восьмиденна програма призначена для того, щоб дати керівникам католицьких організацій глибше зрозуміти їхню роль у своїх спільнотах та їх обов’язки перед своїми підлеглими та колегами.

Найкращі експерти та професори університету Нотр-Дам викладають для учасників програми курси, важливі для ефективного ведення неприбуткових католицьких організацій, таких як управління змінами, організаційна оцінка, академічне та фундаментальне лідерство, історія та сучасний стан філантропії та благодійності, лідерство на основі сильних сторін, культура та місія, стратегічне планування, мистецтво переговорів та основи фандрейзингу.

Ця програма, підтримувана неприбутковою сертифікатною освітою Бізнес-коледжу Мендози, є частиною місії університету Нотр Дам підтримувати роботу католицьких установ у всьому світі. Щороку професіоналам у католицьких організаціях надають стипендії, які покривають 95% від реєстраційного внеску у розмірі 5000 доларів.