Увага! Додатковий конкурс на стипендію для бакалаврів

Вищий навчальний заклад «Український католицький університет»

Філософсько-богословський факультет

оголошують

Додатковий конкурс для вступників

на бакалаврську програму з богослов’я на отримання стипендій

Академічна стипендія Річна Плюс

ОПИС СТИПЕНДІЇ:

• Для вступників на бакалаврські програми академічна стипендія Річна Плюс покриває 90% внеску студента (ціни освітньої програми) за 1-ий рік навчання, 75% – за 2-ий, 50% – за 3-ій, 30% – за 4-ий (за умови виконання вимог зі збереження стипендії).
  • Стипендія також покриває оплату за проживання в Колегіумі протягом навчального року (7800 грн. на рік у 2016-17 навчальному році) за умови зарахування на формаційну програму в Колегіумі (не більше двох років).
  • Розмір щомісячних коштів, які стипендіатові нараховують для покриття витрат на харчування, книжки чи транспорт, складає 1200 грн. (до оподаткування). Ці кошти виплачуються протягом 10 навчальних місяців в році (не більше двох років).

УМОВИ ОТ1РИМАННЯ:

Для академічної стипендії Річна Плюс сертифікат ЗНО з профільного предмету (Історія України) повинен бути більше-рівно 190 балів, а бали 2-х інших сертифікатів ЗНО мають бути більше-рівно 185 балів.

Або ж конкурсний бал, що формується з 3-х сертифікатів ЗНО, середнього балу атестата, балів за особливі успіхи, становить не менше 182/200 балів.

Терміни проведення додаткового конкурсу:

з 1 до 29 липня 2017 року.

Кандидати на отримання Академічної стипендії Річної Плюс повинні:

1. Написати мотиваційний лист та есе на тему: «Християнин 21-го століття між свободою та гріхом: людина, сім’я, суспільство»;
  2. Заповнити реєстраційну анкету за посиланням , в якій слід також розмістити мотиваційний лист та есе;
  3. Пройти співбесіду в Університеті (дата та час співбесіди повідомляються індивідуально кожному кандидату).

Комісія з відбору приймає остаточне рішення щодо визначення списку кандидатів для отримання стипендій.

До 2 серпня 2016 всі конкурсанти отримають повідомлення щодо результатів відбору.

Кандидат, який претендує на отримання академічної стипендії Річна Плюс повинен до 5 серпня 2017  року (до 12.00 год.) подати в приймальну комісію оригінали документів і підписати Меморандум про призначення стипендій та правила участі у програмі стипендіатів програм УКУ.

Академічна стипендія Річна

ОПИС СТИПЕНДІЇ:

Для вступників на бакалаврські програми академічна стипендія Річна покриває 90% внеску студента (ціни освітньої програми) за 1-ий рік навчання, 75% – за 2-ий, 50% – за 3-ій, 30% – за 4-ий (за умови виконання вимог зі збереження стипендії).

УМОВИ ОТРИМАННЯ:

Для академічної стипендії Річна сертифікат ЗНО з профільного предмету (Історія України)  повинен бути більше-рівно 185 балів, а бали 2-х інших сертифікатів ЗНО мають бути більше-рівно 180 балів.

Або ж конкурсний бал, що формується з 3-х сертифікатів ЗНО, середнього балу атестата, балів за особливі успіхи повинен становити не менше 172/200 балів.

Терміни проведення додаткового конкурсу: з 1 до 29 липня 2017 року.

Кандидати на отримання Академічної стипендії Річної повинні:

• написати мотиваційний лист та есе на тему: «Християнин 21-го століття між свободою та гріхом: людина, сім’я, суспільство»;
  • заповнити реєстраційну анкету за посиланням , в якій слід також розмістити мотиваційний лист та есе;
  • пройти співбесіду в Університеті (дата та час співбесіди повідомляються індивідуально кожному кандидату).

Кандидат, який претендує на отримання академічної стипендії Річна повинен до 5 серпня 2017  року (до 12.00 год.) подати в приймальну комісію оригінали документів і підписати Меморандум про призначення стипендій та правила участі у програмі стипендіатів програм УКУ.

Детальніше про стипендії УКУ

ctypendii