Студенти філософсько-богословського факультету представили проект “Щось більше”- життя студентів в академічний і поза академічний час.

16 грудня студенти філософсько-богословського факультету, Коцінський Олексій, Касперський Назарій і Залуга Петро презентували свій проект «Щось більше».

Для студента дуже важливо всебічно розвиватись не тільки науково, але й соціально, творчо, в різних аспектах академічної  і поза академічної діяльності. Проект «Щось більше» є дуже важливою ланкою для реалізації потенціалу кожного студента. Дуже важливо, той потенціал спрямувати в креативне русло, так щоб за результатом могли спостерігати інші.

«Дуже вам дякую за цю ініціативу, дуже радий що ви плануєте розбавляти студентське життя креативом, що ви даєте сьогодні перший крок, отже вперед. Бажаю вам натхнення і благословення Божого»,- наголосив отець Андрій Олійник, завідувач кафедри пасторального богослов’я.

Проект «Щось більше» створений для того, щоб зламати стереотип про навчання на філософсько-богословському факультеті і показати те життя, яке переживають студенти. І, насамперед, донести до абітурієнтів, що навчаючись на богослов’ї, ти не стаєш священиком чи монахом, а виховуєш у собі християнське ставлення до життя.

«Богословя є основою для нашого університету, без якого він просто б не існував. Як тільки заснували Львівську Богословську академію, був конкурс 17 вступників на одне місце і ми прагнемо, щоб так було і надалі. На теперішній час, великий конкурс є на IT програми і журналістику, забуваючи те, що саме богословя є основою в нашому університеті»,- зазначив Олексій Коцінський, один із засновників проекту «Щось більше».

На презентації був представлений для публіки відзнятий студентами трейлер, який за короткий час показав саме таке життя студентів, яке собі не уявляв жоден з нас.

За словами співорганізатора, відеоролики виходитимуть кожного місяця. Можна буде спостерігати, як за життям студента в академічний і поза академічний час, так і за тим, як склалося життя випускників цього факультету.