ЩИРО ВДЯЧНІ!

Спільнота студентів, викладачів та працівників філософсько-богословського факультету УКУ висловлюють вдячність диякону Роману Завійському за його працю на посаді декана факультету.
У перших числах грудня поточного року завершилася його праця на цій посаді, яку він обіймав з 2012 року.
За час його керівництва ФБФ став єдиним факультетом в Україні, на якому здійснюється підготовка фахівців за спеціальністю «Богослов’я» на бакалаврському, магістерському, так і освітньо-науковому рівні (PhD) в рамках української освітньої системи. Поряд з цим факультет, у 2015 році, отримав міжнародну акредитацію від Конгрегації католицької освіти (Ватикан) з можливістю видачі міжнародно визнаних церковних дипломів STB, STL та STD. Можемо з впевненістю говорити про те, що факультет став важливим осередком розвитку богослов’я в Україні.
Серед багатьох здобутків ФБФ хочемо підкреслити активну працю і вагомий вклад у розвиток міжнародної діяльності факультету. Дякуємо за активну промоцію викладачів і студентів до участі у закордонних стажуваннях.
Плідною виявилась підтримка наукової діяльності науково-педагогічних працівників факультету, що вилилось, зокрема, у численних наукових виданнях ФБФ.
Завдяки тісній співпраці з семінаріями УГКЦ, у 2019 році Київську Трьохсвятительську духовну семінарію афілійовано до Богословського факультету УКУ.
Цінуємо дипломатичний стиль управління та вирозуміле ставлення до студентів.
Зі словами щирої вдячності!
Спільнота ФБФ