Різдво зі спільнотою УКУ

Український католицький університет підготував для вас серію коротких відео, які допоможуть краще підготуватися до Різдвяного таїнства.

Зокрема, у часі наближення свята Різдва Христового чутимемо на Літургії родовід Ісуса Христа у версії євенгелиста Матея. Як зазначає отець Юрій Щурко у переліку є різні особи: патріархи, царі і зовсім незнані особи. “І це все показує, що Господь входить в мою і твою історію. Шукаємо нас такими, якими ми є. Працюємо з нами такими, якими ми є. Бог, у якого ми віримо, діє в інший спосіб. Приходить до простих людей, обтяжених своїми немочами, гріхами, болями, терпіннями, стражданнями щоб у темряві їх страждання принести нове світло нового життя.”

Дивитися відео тут

Продовжуючи роздуми про родовід Ісуса Христа, бачимо постать царя Давида. Без сумніву, це найславніший цар Старого Завіту. Проте великий цар водночас є перелюбником та вбивцею. Чому ж він є у родоводі Христа? Своїми думками ділиться декан філософсько-богословського факультету УКУ диякон Роман Завійський

Нагадуємо, що інші епізоди проекту можна знайти у facebook за хештегом #Різдво_з_УКУ

Або за цим посиланням.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щиро вітаємо всіх з прийдешніми святами! Нехай Ісус народиться у серці кожного з вас, і подарує любов, мир, радість і благословення на цілий рік!

Христос рождається!