Оголошено додатковий конкурс на Академічну стипендію плюс для бакалаврів

Філософсько-богословський факультет УКУ оголошує додатковий конкурс для вступників на бакалаврську програму з богослов’я на отримання Академічної стипендії Плюс.

«Академічна стипендія плюс» передбачає 100% знижку в оплаті за навчання та щомісячну стипендію протягом 4-х років за умови досягнення високих показників у навчанні (90 балів зі 100 за підсумками навчального року).

УМОВИ: Сертифікат ЗНО з профільного предмету (Історія України) повинен бути більше-рівно 185 балів, а бали інших 2-х сертифікатів ЗНО мають бути більше-рівно 180 балів.

Або ж конкурсний бал, що формується з 3-х сертифікатів ЗНО, середнього балу атестата, балів за особливі успіхи, становить не менше 185 балів.

Високі показники у навчанні передбачають, що середній бал за рік навчання студента становитиме 90 балів зі 100. У випадку, якщо студент не набирає за підсумками річного навчання 90 і більше балів, він втрачає можливість отримувати Академічну стипендію Плюс.

Терміни проведення додаткового конкурсу: з 4-го липня до 2 серпня 2016 року.dsc03408

Кандидати на отримання Академічної стипендії Плюс мають виконати такі завдання:

1) пройти онлайн-тестування

2) написати есе на задану тематику, вказану за цим посиланням: Тема для написання есе. Кандидати пишуть есе вдома та надсилають його на електронну адресу:[email protected]

3) пройти співбесіду в університеті.

За результатами онлайн-тестування та написання есе керівники програми запросять відібраних кандидатів на співбесіду в університеті. Співбесіда з кандидатами буде відбуватися у другій половині липня 2016.

Про час та дату проведення співбесіди кандидатів буде додатково Комісія з відбору приймає остаточне рішення щодо визначення списку кандидатів для отримання

До 2 серпня 2016 всі кандидати отримають повідомлення щодо результатів відбору.

Кандидат, який претендує на отримання Академічної стипендії Плюс, повинен до 6 серпня 2016  року (до 18.00 год.) подати в приймальну комісію оригінали документів.стипендія 3