о. Михайло Димид та о. Андрій Олійник у прямому ефірі прес-центру Главкому, Київ

Сьогодні, 19 лютого, о. Михайло Димид та о. Андрій Олійник виступили у прямому ефірі прес-центру Главкому, Київ. Говорили про роль Церкви на Майдані, про зміну ставлення суспільства до Церкви в часі Революції Гідності, Майдану та війни.
“Потрібно, щоб Майдан був не тільки зовнішньою протестувальною акцією, але щоб він залишився і в нашому серці. Щоб ті внутрішні ідеали, які покликали людей на площу в Києві, мали своє продовження – чи в школі, чи в лікарні, чи в родині. Важливо, щоб і там був Майдан. Інакше воно не має сенсу”, – зазначає о. Михайло.

Нагадаємо, що сьогодні відбудеться дві презентації книжки “Бог і Майдананаліз і свідчення” у Києві.
✔️ 11.00 – Інститут філософії Національної академії наук України (ауд. 318).
✔️ 14.30 – Київський національний університет імені Тараса Шевченка (ауд. 330а).

#ачотамвпресцентріглавкома 18 лютого 2019 в прес-центрі Главкому Інститут світової політики проводить прес-конференцію на тему «Стратегія розвитку українського флоту – сильні і слабкі сторони». Запрошені гості: Микола Бєлєсков, заступник директора Інституту світової політики. В рамках прес-конференції буде проаналізовано «Стратегію Військово-Морських Сил Збройних Сил України 2035». В тому числі будуть визначені сильні та слабкі сторони відповідного документу

Opublikowany przez Главком Wtorek, 19 lutego 2019