Наукові записки УКУ: Богослов’я

Мета: “Наукові записки Українського католицького університету” – це наукове періодичне видання Українського католицького університету, покликане сприяти розвиткові освіти та української думки в гуманітарній та суспільній сфері. Воно виходить у різних тематичних серіях, які в міждисциплінарному ключі представляють доробок дослідницьких осередків університету, а також результати наукової діяльності працівників та праці інших українських і зарубіжних учених.

Тематика: У “Наукових записках УКУ. Серія: Богослов’я” друкуються статті з різних галузей богословської науки (біблістики, літургіки, патристики, пасторального та морального богослов’я, духовності), церковної історії, релігієзнавства, документи Церкви, переклади святоотцівських творів та статті на актуальні суспільно-релігійні теми.

Цільова аудиторія: студенти, аспіранти, викладачі вищих навчальних закладів, духовних семінарій та академій, наукові співробітники академічних установ, а також усі, хто цікавиться богословськими та релігійними питаннями.

Періодичність: Видання виходить не частіше ніж двічі на рік, і не рідше ніж один раз у два роки.

Галузь: богослов’я, історія, релігієзнавство.

Мова видання: українська, англійська.

Засновник: Український католицький університет.

Рік заснування: 2009.

ISSN: 2075-4817.