Літня школа лідерства ARS VIVENDI у Польщі

baner_wwwДослідницький центр Думки Івана Павла ІІ у Варшаві у партнерстві з Українським католицьким  університетом та фондом Аденауера, запрошують на ARS VIVENDI CENTRAL EUROPEAN SUMMER SCHOOL , яка пройде 31 липня – 6 серпня 2017 року в Польщі. 

Міжнародна літня школа збере активних молодих людей, які прагнуть розвиватися особисто і змінювати світ на краще. Цього року тема проекту  „Integral Leadership – from personal growth to European renewal” буде спрямована на поглиблення  розуміння своєї власної історії, ідентичності та спільних коренів Центральної і Східної Європи і зміцнення лідерських компетенцій учасників. Міжнародна літня школа є відповіддю на проблему дезінтеграції особистостів Європі, соціальних відносин і кризи і національних цінностей.

Про що говоритимуть на школі?

В рамках літньої школи відбудуться чотири семінари, які проведуть д-р Мартін Лютеран, Тереза ​​Мазан, о. д-р Олег Кіндій та д-р Міхал Лучевський. Під час лекцій учасники школи розглядатимуть християнські цінності, виклики суспільства в контексті етики і політики. Прикладом, а також провідником у цих питаннях буде постать Івана Павла II.

Учасники візьмуть участь у тренінгах для лідерів, а також в екскурсіях по слідах святого Папи: Кальварія Зебжидовська, Лянцкорона, Вадовіце, Тинец і Краків.

До участі в школі запрошують всіх зацікавлених: студентів, випускників та молодих вчених (18-35 років) з країн Східної та Центральної Європи.

Де і коли проходитиме літня школа?

Ланцкорона – Кальварія Зебжидовська – Вадовіце – Тинец – Краків 31 липня – 6 серпня 2017

Вартість: 400 zł

Для українських студентів є можливість отримати стипендії, які покриють витрати на проживання і харчування!

Крайній термін подачі заявок 17 червня!

Зареєструватися можна тут.

Детальніша інформація тут  Brochure ARS VIVENDI

або звертайтеся до о. Олега Кіндія ([email protected])

 

Джерело: www.centrumjp2.pl