Літня школа ARS VIVENDI в Польщі на тему лідерства

Дослідницький центр Думки Івана Павла ІІ у Варшаві у партнерстві з Українським католицьким  університетом та Колегіумом Антона Невірта, запрошують на літню школу на тему лідерства Ars Vivendi: Virtuous Leadership – From Personal Growth to Cultural Renewal, яка пройде 21-27 серпня 2016 року на пограниччі Польщі, України та Словаччини. Зверніть увагу, що для українських студентів оплата за реєстрацію скасована і є можливість отримати кошти на проїзд.

Про що говоритимуть на школі?

Хто такий «хороший лідер»? Чи це хтось, хто може ефективно мотивувати людей на планування і досягнення результатів? Чи це той, хто через власний приклад впливає на навколишній світ?

Приєднуйтесь цього літа до активних дискусій, як примирити владу і моральні принципи, як етичні лідери можуть розкривати потенціал суспільства. Спираючись на концепцію людської особистості Івана Павла II, учасники школи розглядатимуть взаємозв’язок чеснот і лідерства, а також як християнське розуміння святості відрізняється від просто «порядного» життя.

Ми порівнюватимемо досвід святих Східної і Західної традиції Церкви з погляду, яким чином їм вдалося стати моральними лідерами та змінювати світ

Програма ARS VIVENDI CENTRAL EUROPEAN SUMMER SCHOOL 2016

Цього року літня школа складається з трьох семінарських курсів, які читатимуть викладачі з Польщі, Словаччини та України. Всі заняття проводитимуться англійською мовою. На учасників очікують майстер-класи з лідерства під проводом  досвідченого тренера, а також культурні екскурсії до Вадовіце та Кракова слідами бл. Івана Павла ІІ.

Учасники літньої школи в липні отримають бібліографію, щоб підготуватися до семінарів і дискусій.

Планується також мандрівка в гори.

Де проходитиме літня школа?

Школа буде проходити у Кальварії Зебжидовскій – місці, яке має велике культурне та духовне значення і належить до спадщини ЮНЕСКО.

Для кого ця школа?

До участі в школі запрошують всіх зацікавлених: студентів, випускників та молодих вчених з країн Східної та Центральної Європи.

Умови участі:

Для українських студентів оплата за реєстрацію скасована і є можливість отримати кошти на проїзд.

Крайній термін подачі заявок 13 червня!

Для реєстрації, будь ласка, заповніть реєстраційну форму.

Детальніша інформація тут brochure-Summer School2016

CESS Kalwaria Zebrzydowska - internet poster