Конкурс на отримання стипендії для навчання на бакалаврській програмі з богослов’я

 

До 21 квітня триває реєстрація на участь у конкурсі для отримання Академічної стипендії УКУ!
Що потрібно зробити?

1️⃣️етап. Пройти онлайн-тестування (для вступників на бакалаврські програми ) і надіслати електронну заявку на отримання стипендії з 20 лютого до 21 квітня 2018 року. Правильно заповнена заявка є реєстраційною формою для участі в академічному конкурсі. Програму онлайн-тестування розробляє кожна освітня програма відповідно до очікуваного профілю вступника.

2️⃣️етап. Тестування в Університеті. На тестування запрошують відібраних кандидатів за результатами онлайн-тестування. Тестування проводиться у першій половині травня 2018 року.


3️⃣️етап. Співбесіда. Керівники освітніх програм запрошують відібраних кандидатів за результатами тестування й оцінки мотиваційного листа, який кандидат пише на одну з обраних тем із запропонованого Університетом переліку (250-500 слів). Співбесіда проводиться у травні-червні 2018 року.


За результатами розгляду онлайн-тестування, тестування в УКУ і співбесіди, а також показників ЗНО, Комісія з відбору приймає остаточне рішення щодо визначення списку кандидатів на отримання академічних стипендій.
До 30 червня 2018 року всі кандидати отримають повідомлення щодо результатів відбору.

Дізнатися більше про стипендії УКУ >

 

Дивитися відео, зняте студентами про те, хто ж такі богослови>