Iнститут екуменiчних студій видав нову брошуру про свою діяльність

У виданнi зiбрана найцiкавіша інформація про діяльність ІЕС

Брошура поділена на три блоки: «Про нас», «Навчальні програми», «Проекти».

Дивитися нову брошуру ІЕС>

У блоці «Про нас» розміщена загальна інформація про Інститут, його історія, місія та цілі. Детально описано мету діяльності цієї структури.

Ознайомитись із навчальними програмами Ви можете в однойменному розділі. Тут ви можете довідатись про усі актуальні магістерські, дистанційні та річні сертифікатні програми та обрати для себе ту, на яку маєте намір вступити.

У блоці «Проекти» зібрана та структурована інформація про актуальні проекти ІЕС за останній період: Всеукраїнський суспільний форум «Екуменічний соціальний тиждень», Українське християнське академічне товариство (УХАТ), Екуменічний молебень за єдність християн та мир, Християнський календар, інтернет-видання «Духовність» та інші.

У брошурі також ви можете ознайомитись зі статистикою (ІЕС у цифрах), публікаціями та нагородами організації. На останніх сторінках Ви знайдете інформацію про те, де нас знайти, куди телефонувати у разі виникнення питань і дізнаєтесь, хто творить нашу команду.