Фотовиставка “A Bridge between Two Academies: UCU L’viv and PThU Amsterdam & Groningen cooperate in Erasmus+ Exchange Program funded by the European Union” голландського фотографа Роба Неліссе.

4 жовтня 2019 року в Центрі Шептицького відбулося відкриття фотовиставки під назвою “A Bridge between Two Academies: UCU L’viv and PThU Amsterdam & Groningen cooperate in Erasmus+ Exchange Program funded by the
European Union” голландського фотографа Роба Неліссе.

Як зазначив о. Олег Кіндій, вже більше як десять років відбувається співпраця між філософсько-богословським факультетом та Інститутом Екуменічних Наук, з одного боку, та, з іншого боку, Протестантським Богословським Університетом, який має свої відділення в Амстердамі та Ґрьонінґені, Нідерланди.

Останні два роки ця співпраця також набрала формату академічної мобільності, що підтримується європейською програмою Erasmus+. Близько десяти викладачів та адміністративних працівників з Амстердаму побувало у Львові, така ж кількість викладачів і працівників адміністрації побували в Амстердамі.

Крім цього дюжина студентів бакалаврської, магістерської та докторської програм ФБФ УКУ мали можливість навчатися протягом семестру в Амстердамі. Протестантський Богословський Університет також курує академічно-пасторальною програмою Bridging Gaps, у якій брали участь наші студенти і випускники. Саме їхні постаті зображені на фотографіях.

Отець Роман Завійський розказав про ще один проєкт в межах співпраці між двома університетами, а саме проєкт обміну досвіду в сфері військового капеланства. Минулого весняного семестру в травні-червні 2019 року між нашим факультетом та цією богословською школою, за співпраці з Тілбурзькою школою католицького богослов’я, а також Міністерством оборони Нідерландів, Міністерством оборони України та різними організаціями та департаментами військового капеланства двох країн різних конфесій відбулася програма обміну досвідом та серією тренінгів для українських капеланів у сфері військового капеланства.

До слова, нідерландський офіс програми  Erasmus+ продовжив фінансування співпраці між нашими двома навчальними закладами ще на два роки.

На відкритті виставки про свою концепцію розказав фотограф Роб Неліссе. Крім того, своїми враженнями про викладання в УКУ поділилася викладач біблійного богослов’я Ліве Тойґельс.

У присутніх глядачів була нагода познайомитися з автором  фото робіт та почути про можливості навчання за кордоном.