ФБФ прийняв у своїх стінах ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з християнської етики

 

17 лютого 2018 року КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» у співпраці з Українським католицьким університетом провів ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з основ християнської етики.Учасниками олімпіади були учні 8-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів Львівщини.

До учнів та педагогів з вітальним словом звернулися с.Луїза Цюпа (директор Катехитично-педагогічного інституту УКУ) та п.Микола Кацюба (заступник директора КЗ ЛОР «ЛОІППО»). Усі школярі успішно виконали завдання, відтак зразу ж отримали чудові подарунки – диплом учасника олімпіади, а також Новий Завіт у перекладі І. Хоменка. Окрім школярів, під час олімпіади працювали і вчителі: вони ділилися своїми педагогічними успіхами, обговорювали завдання з олімпіади і просто раділи чудовій зустрічі. Галина Сохань, голова журі, відзначила високий рівень знань учнів, чим потішила не тільки педагогів, а й батьків учнів, які вболівали за своїх дітей.

Більше фото дивіться тут>

Подяку організаторам та учасникам висловив  асистент ЛОІППО Ігор Гусаков: «Щиро дякуємо учням за активну участь в олімпіаді, вчителям – за якісну підготовку школярів, а батькам – за прагнення їхніх дітей здобувати знання з предметів духовно-морального спрямування,  – сказав пан Ігор. – Також хочемо подякувати с.Луїзі Цюпі за подарунки для всіх учасників олімпіади, за брейк-каву, чай та солодощі. Сподіваємося нових зустрічей на наступних заходах».

Доцент кафедри суспільствознавчої освіти ЛОІППО, авторка підручників з основ християнської етики Галина Сохань поділилася враження щодо олімпіади на своїй сторінці facebook:

«Олімпіада вже позаду. Це було прекрасно. Щиро дякую всім: учням – за написання робіт, їх наполегливість, навіть креативність, вчителям – за підготовку та чудову зустріч, батькам – за те, що вболівали за своїх дітей. Я трішки втомлена, але почуваюся щасливою, бо побачила в УКУ найкращих учнів, які багато прагнуть; чудових учителів, які вміють навчити. Для мене це був досвід чудової співпраці з гарним результатом. З оргкомітетом і журі ми працювали єдиною командою … і то не один тиждень. Ми намагалися зробити все якнайкраще.»

ристи