Добро починається з кожного: в УКУ пройшов науково-практичний семінар для вчителів

Що спільного має християнство з правознавчими дисциплінами, захистом праці, та економікою? Саме над цими питаннями роздумували учасники науково-практичного семінару «Мораль і право у взаємодії: добро починається з кожного». Захід організував Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти спільно з філософсько-богословським факультетом УКУ спеціально для вчителів християнської етики та правознавства.

Учасників привітали декан ФБФ диякон Роман Завійський та доцент кафедри суспільствознавчої і культурологічної освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Галина Сохань.DSC01188

Під час семінару учасники мали можливість проаналізувати питання, яке ж місце займає християнська етика у світі економіки та праці, які з принципів демократії та права беруть свій початок у Біблії. Доповідачі конференції які вам окреслили, як Церква може відповідати на виклики сучасності, зачепили актуальні питання біоетики, на прикладі евтаназії. А також розглянули, як використовувати методичні прийоми казкотерапії у правознавчій сфері.

DSC01197Захід, організований на філософсько-богословському факультеті, став чудовою нагодою пізнати нові аспекти на перетині галузей богослов’я, права та педагогіки, а також знайти відповіді, якими  відвідувачі семінару потім зможуть поділитися з учнями та колегами. Адже сучасне богослов’я працює над тим, щоб давати відповіді на актуальні питання в різних сферах: економіки, бізнесу, політики, міжнародних відносин, прокладаючи місток між християнським світоглядом і світом.

Усі учасники науково-практичного семінару отримали відповідні сертифікати.