ДАЙДЖЕСТ | ЛИПЕНЬ – ВЕРЕСЕНЬ 2019

ДАЙДЖЕСТ | ЛИПЕНЬ – ВЕРЕСЕНЬ 2019


Ватикан акредитував
Київську Трьохсвятительську Духовну Семінарію УГКЦ

Міністерство освіти Ватикану акредитувало Київську Трьохсвятительську семінарію УГКЦ, афіліювавши її до Богословського Факультету. Тепер семінаристи отримуватимуть міжнародний диплом STB визнаний у всьому світі. Вітаємо ректорат Київської Трьохсвятительської семінарії!

Детальніше…


Українське Патристичне Товариство об’єднало
католицьких та православних богословів

12-14 вересня на Філософсько-богословському факультеті УКУ відбулась Міжнародна Патристична Конференція “Imago Dei” в контексті якої відбулось заснування Українського Патристичного Товариства, яке об’єднуватиме українських католицьких та православних експертів у галузі патристики.

Детальніше…


У Римі Блаженніший Святослав представив
видавничу серію «Київське християнство»

У суботу, 7 вересня 2019 р., глава і отець Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав представив у Римі 20 томів (у 23 книгах) видавничої серії «Київське християнство» та ще пʼяти позасерійних книг, котрі є результатом шестирічної діяльності однойменної навчально-дослідницької програми Українського католицького університету.

Детальніше…


Богослови УКУ на Конгресі в Братиславі

28-31 серпня 2019 р. представники філософсько-богословського факультету УКУ взяли участь в Міжнародному конгресі Європейського товариства католицького богослов’я, що відбувся в Братиславі (Словаччина). Цьогорічна тема конгресу «Надія: Де вона?» об’єднала між собою понад двісті сорок експертів з 25 країн з понад 50 установ світу.  Це найбільший богословський конгрес у Центральній Європі. До того ж, це ще й 30-річний ювілей від заснування Європейського товариства католицького богослов’я.

Детальніше…


“У пошуках Божественної краси у добу літургійного поклоніння”

У четвер 19 вересня, на Філософсько-Богословському Факультеті УКУ відбулась лекція професора Миколи Денисенка: “У пошуках Божественної краси у добу літургійного поклоніння”.

Детальніше…


Віра, спокій і терпіння: чого ще, крім унікальної техніки,
вчать на 15 Літній школі іконопису УКУ

Цього літа вже уп’ятнадцяте Літня іконописна школа зібрала друзів та учнів, щоби разом підтримати та продовжити старовинну українську мистецьку та духовну традицію. І поки учасники школи завершують свої твори, ми поспілкувалися з директором Іконописної школи, викладачкою курсу «Богослов’я ікони», магістром теорії та історії мистецтва — Соломією Тимо про те, як проходить цьогорічна іконописна школа.

Детальніше…


Філософсько-Богословський Факультет має новий
дворічний ERASMUS + контракт з університетом
Protestantse Theologische Universiteit (PThU) в Амстердамі

З нагоди підписання контракту декан Філососфсько-Богословського Факультету диякон Роман Завійський висловив особливу подяку ректорці Матільді Янсен, Альберту Нійбоеру та Гелен Зорґдраґер за довголітню співпрацю в  організації обміну викладачами, адміністраторами, студентами та аспірантами.

Детальніше…


Презентація проєкту доктора Михайла Петровича:
“Царське священство. Роль мирян у Святій Літургії”

10 липня, на Філософсько-Богословському Факультету УКУ, відбулась презентація проєкту доктора Михайла Петровича: “Царське священство. Роль мирян у Святій Літургії”.

Детальніше…

                                            

Для отримання детальної інформації натисніть на зображення книги!