Богослови з УКУ викладатимуть на Мальті

Цього тижня декан філософсько-богословського факультету УКУ диякон Роман Завійський та отець Олег Кіндій, заступник декан з питань міжнародної співпраці, викладатимуть в Університеті Мальти в рамках міжнародної програми обміну Erasmus+.

УКУ ще від початку своєї освітньої діяльності розбудовував та продовжує активно розвивати мережу контактів із закордонними організаціями та навчальними закладами у різних галузях – богослов’я, філософія, інші гуманітарні та соціальні науки. Програма академічної мобільності між Українським Католицьким Університетом та Університетом Мальти діятиме 2016-17 та 2017-18 навчальних роках.

Хоча Університет Мальти не є дуже великим, у ньому навчаються студенти більш як з 90 країн світу. Щорічно дипломи випускників цього закладу отримують близько 3000 молодих людей. На сьогодні Університет має чотирнадцять факультетів, серед яких і богословський.