Блаженніший Святослав подякував меценатам програми «Соборна Україна і Київська традиція»

Отець та Глава УГКЦ Блаженніший Святослав подякував українським меценатам за підтримку програми «Соборна Україна і Київська традиція».

IMG_5081

Грамоти від Глави УГКЦ отримали: Мирослав Сеник, проректор з адміністрації та розвитку УКУ, Богдан Буца, Микола Кміть перший віце-президент професійної футбольної ліги України, Іван Торський, генеральний директор холдингу «ТКС», Зіновій Козицький, голова спостережної ради «Борова компанія горизонти», Олег Шуптар, Мирон Кіндій, бенефеціар компанії «ТВД». Вручення грамот відбулося в межах урочистостей із нагоди акредитації Римським Апостольським престолом богословського факультету УКУ.

IMG_5128

«У 2015 році Гуманітарний і Філософсько-богословський факультети УКУ розробили та започаткували спільний проект «Соборна Україна і Київська традиція». Головне завдання проекту полягає у створенні в Українському католицькому університеті постійно діючого форуму для артикуляції Церкві й українському суспільству результатів академічних досліджень джерел передання київського християнства», – зазначив декан філософсько-богословського факультет о.д-н Роман Завійський.

IMG_4975За словами Великого канцлера УКУ, Блаженнішого Святослава, проект «Соборна Україна і Київська традиція» покликаний зміцнити пророчий голос Київської Церкви і сприяти єдності українських Церков Володимирового Хрещення. Він закладає академічні підвалини для відновлення й розвитку богословської самобутності УГКЦ, наголошує на тисячолітньому зв’язку між українською культурою і християнством та уможливлює суспільну артикуляцію ідеї Київської Церкви як важливої складової єдності Соборної України в нових обставинах після Революції Гідності.

«Успішна реалізація цієї важливої церковної і суспільної ініціативи стала можливою завдяки спільній жертві й солідарності всієї нашої Церкви і людей доброї волі. Ми висловлюємо щиру вдячність українським меценатам, які виявили діяльне добродійство та надали доброчинну підтримку цьому важливому проектові. Свідомо й посутньо підтримуючи наших богословів і гуманітаріїв, ви відкриваєте своє серце Спасителю, який стукає сьогодні до дверей вашого християнського сумління. Наслідуймо тих мудреців зі Сходу, котрі пройшли довгий шлях до Ісуса, щоб принести Йому свої дари. Нехай наш Господь Спаситель, якого ви приймаєте до свого серця і свого дому ділами покаяння та милостині, щедро винагородить вас небесними благодатями, миром і радістю», – Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав.

Під час урочистостей з нагоди свята, Отець і Глава УГКЦ також освятив пам’ятну таблицю, яку інсталюють у будівлі філософсько-богословського факультету на пам”ять про цей подію.

IMG_5277