Автор книг про ґендерну революцію Ґабріела Кубі відвідає УКУ

Протягом наступного тижня в Україні з відкритими лекціями перебуватиме відома німецька письменниця, соціолог, публіцист Ґабріела Кубі – автор книг «Ґендерна революція: релятивізм в дії», «На шляху до нової ґендерної людини: як німецька держава виховує дітей» та бестселлеру «Глобальна сексуальна революція: руйнування свободи в ім’я свободи», що перекладений на багато мов світу.

Якщо розповідати трохи детальніше, Ґабріела Кубі народилася і проживає в Німеччині, мати трьох дітей. За освітою – соціолог. Після більш ніж двадцятилітніх пошуків у сфері езотерики і психології вона у 1997 році прийшла до Католицької віри. Як автор книжок і промовець, вона виявляє проблемні питання сучасного суспільства й вказує вихід із них – через навернення до християнських цінностей.

kuby1998 року опублікувала свою першу книжку «Мій шлях до Марії ‒ силою цілющої віри», потім вийшли друком «Гаррі Поттер: Глобальний ривок в окультне язичництво» (2002), «Ґендерна революція ‒ релятивізм у дії» (2006), «Одержавлення освіти: На шляху до нової ґендер-людини» (2007), «Глобальна сексуальна революція: Руйнування свободи в ім’я свободи» (2012), «Ґендер — нова ідеологія руйнує сім’ю» (2014).

У своїх книжках Ґабріела Кубі показує, що ґендерна ідеологія, котра проникла, оминаючи громадськість, через державні інституції, університети та освітні установи аж до початкових шкіл та дитячих садків, руйнує фундаментальні цінності суспільства. Що ж стосується сфери охорони здоров’я, то базовані на ґендерній ідеології зразки поведінки становлять загрозу для психічного здоров’я громадян і є механізмами для поширення ЗПСШ та ВІЛ-інфекції.

PUR magazin писав про неї так: «Ґабріела Кубі гворить те, що вона вважає правдивим, добірною мовою, не підкоряючись постмодерним табу політичної коректності». Інші видання навіть називали її “європейською Кассандрою”.

Також письменниця є давнім другом папи-емерита Бенедикта XVI.  Ще в листопаді 2012 року вона подарувала йому копію своєї книжки, на що Папа сказав: «Дякую Богові, що ви про це пишете і говорите».

У середу, 16 листопада 2016 року  німецька публіцистка проведе лекцію-бесіду «Ґендер: виклики та перспективи». Зустріч відбудеться у конференц-залі ФБФ УКУ (вул. Хуторівка, 35а); і триватиме з 16.30 год. до 18.30 год.

У четвер, 17 листопада 2016 року, Ґабріела Кубі зустрінеться з освітянами у Львові. Тема зустрічі: «Ґендерна перспектива: виклики і загрози». Зустріч відбудеться у Львівській міській раді. Початок зустрічі – 15.30 год.

Протягом 19-21 листопада Ґабріела Кубі перебуватиме в Києві.

У її програмі заплановано такі зустрічі:

19.11.16, субота: Відкрита лекція на тему ґендерної ідеології та її небезпек (Бульвар Перова 1-б, конференц-зал при парохії братів Капуцинів). Час зустрічі: 11.00 – 13.00.

20.11.16, неділя: Ґабріела Кубі в ефірі на Радіо Марія. Час ефіру:14.00 – 16.00.

21.11.16, понеділок: 11.30 – 13.00: Прес-конференція в «УНІАН».

15.00 – 17.00 год.: Зустріч з духовенством, семінаристами та студентами в Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського (вул. Якіра, 13 (ст. м.«Лук’янівська»)

Зустрічі супроводжуються фаховим перекладом. Ґабріела Кубі матиме зі собою інформаційні матеріали українською мовою.

Контактна особа:
п.Петро Гусак 067-795-87-56
Інститут родини та подружнього життя
http://www.family-institute.org.ua

gender-lecture