Вступникам

Програма з богослов’я готує моральних лідерів для Церкви та суспільства з проактивною позицією, які спроможні до етичної рефлексії про релігійно-суспільні, церковно-історичні, політико-економічні та культурні явища через призму віри. Оскільки Україна є унікальною релігійною поліконфесійною дійсністю, яка потребує фахівців та християнських лідерів, спроможних осмислювати роль релігії в суспільних трансформаціях, керувати суспільними змінами задля миру і суспільного поступу.Програма надає європейську філософсько-богословську освіту із соціальним заангажуванням. Є найкращою підготовкою до служіння в церковному середовищі та на глобальному рівні.

Детальна інформацію про вступ на усі напрямки і спеціальності УКУ розміщена на сайті “Вступникам. Український католицький університет” – http://vstup.ucu.edu.ua/. Рекомендуємо відвідати цей сайт для найповнішої інформації.

baner

Нижче подаємо тільки  найзагальніші речі стосовно вступу на головні богословські програми УКУ:

Напрям підготовки “БОГОСЛОВ’Я” (освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр»)

На основі повної загальної середньої освіти філософсько-богословський факультет УКУ здійснює підготовку фахівців з богослов’я (освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр»), з кваліфікацією: асистент богослова, катехит. Форма навчання – денна, тривалість навчання – 3 роки і 10 місяців.

Ліцензійний обсяг підготовки бакалаврів – 75 осіб. Для вступу на програму до Приймальної комісії слід подати сертифікати ЗНО з української мови та літератури (базовий), історії України та географії або іноземної мови.

Після успішного завершення бакалаврської програми студент може вступати на магістерську програму з богослов’я.

Дивіться тут: Документи для вступу, конкурсні предметистипендійні програми.

 

 Спеціальність «БОГОСЛОВ’Я» (освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр»)

На основі освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» філософсько‑богословський факультет УКУ здійснює підготовку фахівців зі спеціальності «Богослов’я» (освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр»), з кваліфікацією: богослов, викладач богослов’я.

Форма навчання – денна, тривалість навчання – 1 рік і 5 місяців.

Ліцензійний обсяг підготовки магістрів – не більше 50.

Після успішного завершення навчання на магістерській програмі студент може вступати на ліценціатську програму з літургійних наук(Sacrae Theologiae Licentiatus) та до аспірантури з відривом та без відриву від виробництва за спеціальністю 09.00.14 – «Богослов’я».

Перехресний вступ– дає можливість вступати на магістерську богословську програму на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня) за іншою спеціальністю необхідною за умови попереднього успішного складання додаткового вступного випробування.

Про документи для вступу на магістерські програми тут.

Програми підготовки магістра:

  • Магістерська програма Катехитично-педагогічного інституту за спеціальністю 041 “Богослов’я” (державного зразка). Заочна форма навчання. Спеціалізація: Християнське виховання (катехитика, християнська етика) та анімація дозвілля. Детальніше про програму...хр етика
  • Магістерська програма Екуменічні науки Інституту Екуменічних Студій за спеціальністю 041 “Богослов’я” (державного зразка). Спеціалізації: Міжрелігійний діалог,  Соціальне вчення Церкви та Релігійна комунікація.

Детальніше про програму.

екуменічні науки 0

 

 

Ліценціатська програма з богослов’я

Документи для вступу

  1. Заява-анкета на вступ на програму ліценціату (заповнити тут).
  2. CV.
  3. Мотиваційний лист із зазначенням пропонованої теми ліценціатської дисертації.
  4. Документи про богословську освіту (копія) з випискою оцінок.
  5. Два закритих рекомендаційних листи, написані професорами, які знають кандидата з академічного боку і можуть компетентно оцінити його інтелектуальний потенціал та інші здібності, необхідні для майбутнього навчання.
  6. Лист-благословення на навчання від єпископа (настоятеля) – для випускників Семінарій та священиків (членів монаших згромаджень).
  7. Копії паспорта та індентифікаційного коду.
  8. Дві фотографії розміром 3,5х4,5 см.
Набір на ліценціатську та докторську програми:

Подання документів на 2020-2021 н. р.  до 28 серпня 2020 року.

Вступна співбесіда           2-3 вересня 2020 р.

Початок навчання             16 вересня 2020 р.

Аудиторні лекції та семінарі відбуватимуться двічі на тиждень – у середу та четвер з 08:30 до 18:00.

Документи слід надіслати електронною поштою на адресу [email protected] та подати копії документів в кімнату 108/3 Богословського факультету координатору ліценціатської програми – Марії Іванів за адресою: м. Львів, 79070, вул. Хуторівка, 35а  в межах вказаного терміну.

Докторська програма, акредитована Конгрегацією Католицької освіти

Аспірантура з богослов’я

Цьогорічний набір студентів закінчено 15 вересня 2017 року.

Детальніше про вступ до аспірантури читайте тут.

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення