Запрошуємо на відкритий науковий семінар “Каролінги і Халкедон: неохалкедонська аргументація впродовж феліціанської контроверсії”

Кафедра богослов’я ФБФ запрошує на відкритий науковий семінар “Каролінги і Халкедон: неохалкедонська аргументація впродовж феліціанської контроверсії ” / “Carolingians and Chalcedon: Neo-Chalcedonian Argumentation During the Felician Controversy”
Час і місце проведення: 10 жовтня, 16:00, семінарська кімната 101 Філософсько-богословського факультету УКУ (Хуторівка, 35а).
Доповідач: Johannes Knecht, PhD. Університет святого Андрія, Великобританія (University of St Andrews, UK).

Анотація: на семінарі буде представлена проблематика так званого «іспанського адопціонізму (феліціанства)», що виник за часів династії Каролінгів, та аргументація тогочасних богословів Павліна, Бенедикта та Агобарда у відповідь на нього.