Визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання

До уваги випускників1999-2007 рр.

Львівської Богословської Академії

Українського Католицького Університету

Уряд затвердив Порядок державного визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання, виданих вищими духовними навчальними закладами.

Відповідна Постанова Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 року № 652 нещодавно була оприлюднена на Урядовому порталі, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Визнання документів про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання здійснюється за рівнями та ступенями вищої освіти за галуззю знань «Богослов’я», що передбачає видачу документів державного зразка.
Для випускників з духовними дипломами це відкриває можливість проходження процедури визнання диплому, після чого йому буде присвоюватись державний номер. Після цього людина зможе вступати у державну магістратуру або аспірантуру, ставати викладачем.
Розгляд поданих документів буде здійснюватися Комісією з державного визнання документів про вищу духовну освіту, яка встановлює еквівалентність рівня здобутої у вищих духовних навчальних закладах освіти освітньому рівню системи освіти України шляхом визначення відповідного або найбільш близького рівня та ступеня вищої освіти.

Що треба зробити, щоб пройти процедуру визнання дипломів?

Щоб визнати бакалаврський диплом ЛБА/УКУ 1999-2007 рр. необхідно:

1. Зібрати документи:

a. заява власника документа про вищу духовну освіту (відкрити тут);

b. копія документа про вищу духовну освіту (завірена у відділі кадрів УКУ);

c. копія додатка до документа про вищу духовну освіту (завірена у відділі кадрів УКУ);

d. копія атестату про повну загальну середню освіту (завірена у відділі кадрів УКУ);

e. копія додатка до документа про повну загальну середню освіту (завірена у відділі кадрів УКУ);

f. копія першої сторінки паспорта громадянина (завірена у відділі кадрів УКУ);

g. квитанція про оплату адміністративних послуг;

h. обґрунтування-довідка додаток до диплому (відкрити тут);

1. Здійснити оплату адміністративних послуг

У будь-якому відділені банку вказуємо реквізити для оплати і
оплачуємо 51 грн.

• Населений пункт – ЛЬВIВ