Всеукраїнський суспільний форум

До Міжнародного Дня Води Інститут екуменічних студій УКУ в межах проекту “Екуменічний соціальний тиждень” запрошує всіх небайдужих доєднатися до дискусії – Вода: відповідальність людини за Божий дар.

Дефіцит прісної води – одна з найважливіших проблем людства, яку воно намагається вирішити як на планетарному рівні, так і на рівні окремих країн.

Питання дефіциту водних ресурсів в Україні – одна з найгостріших екологічних проблем держави, а зниження якості питної води сьогодні як ніколи турбує населення. Світовий фінансовий банк провів дослідження, згідно якого Україна за кількістю (і якістю) питної води на душу населення займає 125 місце із 180 країн. Українці перебувають десь між Чадом та Суданом. Навіть підземні води далеко не скрізь відповідають вимогам, які висуваються до питної води. В результаті неякісну воду для питних потреб використовує значна частина населення. Збереження і захист водних об’єктів та їх раціональне використання – одна з найважливіших проблем, яка потребує невідкладного вирішення.

Запрошуємо Вас долучитися до дискусії та почути експертну думку духовенства, представників органів місцевого врядування, бізнесу, громадського сектору щодо вище згаданої проблематики, а також зрозуміти як ми можемо ефективно взаємодіяти, чути один одного задля збереження спільного довкілля та покращення ситуації на місцевому рівні.

Захід відбудеться 19 березня 2020 року у корпусі Філософсько-богословського факультету УКУ, вул. Хуторівка, 35а, конференц-зал. Початок о 16:30

Реєстрація – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe4C12bhcKuKBAZNxKCMcr9Zy-1zX8A3Sxk7C98lTQskjPF8A/viewform

З організаційних питань звертайтесь – Ірина Кітура, координатор проекту [email protected]