Відкритий науковий семінар в рамках проєкту НЗ УКУ “Цілісний людський розвиток” на тему “ПРОТЕСТАНТСЬКА КОНТРОВЕРСІЯ: МАРТІН ЛЮТЕР, ТРИДЕНТІЙСЬКИЙ СОБОР ТА ЕКУМЕНІЧНА СПІЛЬНА ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ОПРАВДАННЯ”

Кафедра богослов’я ФБФ УКУ запрошує на відкритий науковий семінар в рамках проєкту НЗ УКУ “Цілісний людський розвиток” на тему “ПРОТЕСТАНТСЬКА КОНТРОВЕРСІЯ: МАРТІН ЛЮТЕР, ТРИДЕНТІЙСЬКИЙ СОБОР ТА ЕКУМЕНІЧНА СПІЛЬНА ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ОПРАВДАННЯ”.

Доповідач: о. Марко Бляза – польський священик-єзуїт, доктор богословських наук, триритуаліст (має право служити у візантійсько-українському, візантійсько-румунському та латинському обрядах), гостьовий викладач кафедри богослов’я УКУ.
Час проведення: четвер, 26 січня, 15:00-17:00.
Місце проведення: кім. 309, корпус Філософсько-богословського факультету УКУ, просп. Івана Павла ІІ, 35а.
Подія у фейсбук