Відкритий круглий стіл «Справедливий мир для України: загрози та виклики» в рамках міжуніверситетського науково-дослідницького проекту «Принципи справедливої війни та справедливого миру в контексті російської агресії в Україні»

Філософсько-богословський факультет УКУ (Львів, Україна) у співпраці з Університетом Нотр Даму (Індіана, США)

Запрошують прийняти участь у відкритому круглому столі  «Справедливий мир для України: загрози та виклики» в рамках міжуніверситетського науково-дослідницького проекту «Принципи справедливої війни та справедливого миру в контексті російської агресії в Україні», за участі:

Головний промовець: д-р Деніел Філпот, професор кафедри політичних наук, Університету Нотр Дам

Модератор: о. Юрій Щурко, декан Філософсько-богословського факультету УКУ

Доповідачі:

Архиєпископ Борис Ґудзяк, митрополит Філадельфійський УГКЦ, президент УКУ;

Професор д-р Ґанс-Ґерхард Юстенгофен, директор Інституту богослов’я та миру, Гамбург;

Д-р Ірина Фенно, гостьова дослідниця Мюнхенського університету Людвіга Максиміліана, Київський центр УКУ;

Д-р Анатолій Бабинський, науковий працівник Інституту історії Церкви УКУ.

Місце: Центр Шептицького (вул. Стрийська, 29а), авд. 002

Час: 28 березня 2023р., 16:00-18:50

Мова: англійська

Онлайн участь: реєстраційна форма, відкрита до 26 березня.

Програма круглого столу:

16:00 – Відкриття та вітальне слово о. Юрія Щурка

16:10 – Деніел Філпот, «Справедливий та несправедливий мир в Україні та на росії»

16:40-17:00 – Дискусія та коментарі

17:00-17:20 – Перерва на каву

17:20-18:20 – Панельна сесія

Митрополит Борис Ґудзяк, «Чого ми навчились про справжній та справедливий мир?»

Професор д-р Ґанс-Ґерхард Юстенгофен, «Чому та з яким типом справедливої війни ми маємо справу?»

Д-р Ірина Фенно, «Риторика війни та миру в заявах релігійних організацій та промовах очільників християнських церков.»

Д-р Анатолій Бабинський, «Війна за «святу Русь»: чи можливий справедливий мир без врахування ідеологічної основи агресії проти України?»

18:20-18:40 – Дискусія та коментарі.

18:40-18:50 – Підсумки круглого столу.