Відкриття виставки Володимира Слєпченка у корпусі філософсько-богословського факультету УКУ

У п’ятницю, 28 квітня, об 11.30 в приміщенні корпусу філософсько-богословського факультету УКУ відбудеться відкриття виставки народного художника України Володимира Слєпченка “Обрані часом”. Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь в події.

На виставці, яку матиме можливість оглянути кожен з присутніх,  представлено понад 50 робіт майстра з різних періодів його творчості. Серед них – портрети видатних персоналій світової культури, а також твори, які передають духовні пошуки автора і запрошують до діалогу. Сам митець буде присутній на відкритті виставки, а отже, буде нагода авторської екскурсії і живого обговорення побаченого.

Коротко про автора:

Володимир Слєпченко народився 13 листопада 1947 р. Живописець, графік, монументаліст, майстер психологічного портрету. Працює у мистецькому напрямі романтичного символізму, винайшов свою авторську техніку і власну манеру «арт-лайн». Його живописні та графічні твори знаходяться в музеях , галереях та приватних колекціях України та багатьох країн світу.

Місце: другий поверх корпусу ФБФ УКУ (проспект Івана Павла ІІ, 35а).
Час: 28 квітня 2023р., 11:30 год.
Формат: офлайн.