Відкрита лекція доктора культорології, громадської діячки і правозахисниці Єлени Волкової про жіночі громадські рухи

30 березня 2016 р. в рамках Лекторію СУА з жіночих студій відбудеться відкрита лекція «Жіночі неприбуткові організації і маріологія правозахисту».

Доповідачка: Єлена Волкова – доктор культорології  (МГУ), громадська діячка і правозахисниця, гостьова лекторка філософсько-богословського факультету УКУ

Час: 16:15-18:00

Місце: авд. 309, корпус ФБФ (Хуторівка, 35а)

12788087_10209606541748537_252349463_nОчільник РПЦ МП нещодавно назвав захист прав людини «глобальною єрессю людинопоклонства», тим самим відкинувши другу заповідь любові – любити ближнього. Як формувалася в Росії жіноча гілка «правозахисної єресі»? Що змусило Солдатських матерів і Матерів Беслану боронити своїх дітей і пам’ять про них? Як формування «відповідального материнства» змінило образ Богородиці? В який спосіб правозахисницям вдалося уникнути конфесійної ідентичності? Чи можна говорити про формування громадянської релігії протесту. Ці та інші питання обговоримо під час відкритої лекції.

Офіс Солдатських матерів у Санкт-Петербурзі

Валентина Мельникова, голова Союзу комітетів солдатських матерів Росії: – Щоб Ви могли сказати матерям українських солдат, які воюють зараз на Донбасі?

– Знайте, що не всі росіяни думають так, як Путін і його людоїди. Ми вважаємо війну з Україною злочинною, Росію – агресором, Крим –анексованим. Ми боролися і боремося, однак, на жаль, надзвичайно важко буде зупинити цю важку, жахливу війну.