Відкрита лекція: “Емануель Левінас і пророцтво”

Кафедра філософії ФБФ та Східноєвропейський інститут теології запрошують на відкриту лекцію
«Еммануель Левінас і пророцтво»

Доповідач – Анна Володимирівна Ямпольська, доктор філософських наук, провідний науковий співробітник Центру фундаментальної соціології Вищої школи економіки (м. Москва), відомий дослідник феноменології та сучасної французької філософії.

«Кожна людина – це потенційний пророк, говорить Е. Левінас;
в його інтерпретації пророче покликання є у кожного.
Як же саме Левінас розуміє пророцтво? В якому сенсі слід розуміти його слова? Ми обговоримо, як саме влаштований «любовний трикутник» між Богом, людиною і її ближнім, чим послух пророка Богу відрізняється від сліпої покори, яким чином мої слова, звернені до іншої людини, раптом виявляються знаменням, починають дивним чином являти Бога»
(А.В. Ямпольська).

Місце: конференц-зал корпусу філософсько-богословського факультету УКУ (м. Львів,
вул Хуторівка 35а)

Світлина від Philosophy Department of UCU.