У Львові молодь запрошують на школу документалістики

fb 2У жовтні в УКУ стартує унікальний проект для активної молоді, яка хоче навчитися знімати документальне кіно за допомогою “підручних” засобів, смартфонів або планшетів, а також  змінювати суспільство, пізнаючи досвід сусідньої країни.

Організаторами заходу під назвою Школа документального кіно “Скарб Солідарності” є Центр думки Івана Павла ІІ (Варшава) та Український Католицький Університет (Львів). Проект проходитиме у два етапи. 9-15 жовтня на учасників чекають  інтенсивні практичні заняття з документалістики, а також семінари, лекції й круглі столи, присвячені спадщині польської «Солідарності» та української Революції Гідності. Згодом у листопаді відбудеться фестиваль, де учасники представлять свої  напрацювання, а найкращі короткометражки отримають нагороди.

Детальніше тут

Важливо наголосити, що українське суспільство змінюється, і ми маємо вплив на ці зміни. Польща пережила подібну трансформацію у 80-х роках минулого сторіччя завдяки потужному громадському руху, який отримав назву “Солідарність”. Досвід «Солідарності» є особливо цінним для України зараз, і він може стати для українського контексту “справжнім скарбом”.

При цьому кіно та візуальні образи мають великий влив, здатні показувати правду. Як саме використати можливості візуального мистецтва і актуалізувати важливі для нашого суспільства істини – говоритимемо на Школі документального кіно.
Участь у заходах – безкоштовна.

Набір учасників триває до 15 вересня, тому не баріться!

Для участі у Школі документального кіно заповніть будь ласка цю анкету.

Якщо маєте питання, звертайтеся

[email protected]; +38068 8991837;

Долучитися до події у facebook

Записати

афішка