Щорічні Дні УКУ у Львові (9-15 вересня 2019)

Український католицький університет запрошує друзів і жертводавців взяти участь у святкуванні початку навчального року в УКУ!

Щорічні Дні УКУ – це святковий тиждень в Українському Католицькому Університеті з нагоди початку нового академічного року, під час якого відбувається серія відкритих лекцій та майстерок від професорів УКУ та запрошених промовців, екскурсії студентським містечком, посвята першокурсників у студенти, святкування храмового празника університетської церкви, а також зустріч випускників усіх навчальних програм Університету.

Програма:

Щодня (9 -13 вересня):

15:00 – 16:00 – екскурсії студентським містечком (українською та англійською мовами) – збір у холі Центру Шептицького, біля вказівника “Екскурсії” – реєстрація

Вівторок, 10 вересня:

16:30 – Docemotion: короткометражне кіно від Школи журналістики УКУ

16:30 – Лекція “Psychology in English, English in psychology: як психологу розуміти та вивчати фахову іноземну мову” (Ірина Горбаль-Кривенко, Факультет наук про здоров’я УКУ)

16:30 – Лекція Назарія Петріва на тему: “Пошук власного “Я” та гендерна теорія” (Інститут родини та подружнього життя УКУ)

16:30 – Лекція Андрія Дахнія “Зміни у світі – зміни в людській природі?”

18:00 – Панельна дискусія від Центру етики і технологій Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) – “Гейміфікація та VR/AR: як технології “занурення” змінюють нас”

18:30 – Лекція “Невігластво та правова оцінка” (О.Навроцький, Кафедра теорії права та прав людини УКУ)

Середа, 11 вересня:

13:20 – загальноуніверситетська Літургія

16:30 – Презентація результатів опитування гостьових робітників та мігрантів з України в Польщі

16:30 – Лекція “Біблійні уроки про політику, владу та лідерство” (Марія Хома, Філософсько-богословський факультет УКУ)

16:30 – Лекція “Про те як “метелики” впливають на наш мозок” (Олександр Аврамчук, магістерська програма з Клінічної психології з основами КПТ)

18:30 – Лекція “Світ тисячі доріг: як знайти свою” (Сергій Шельпука, Факультет прикладних наук УКУ)

Четвер, 12 вересня:

16:30 – Правописний семінар імені Олекси Горбача Транскрипція китайської мови: кириличні інтерпретації та українська версія”

16:30 – Лекція “Підставити іншу щоку, пацифізм та ідея справедливої війни: Біблійні відповіді на складі запитання.” (о.Юрій Щурко, Філософсько-богословський факультет)

16:30 – Воркшоп “Кіно і Я: елементи кінотерапії для самопізнання” (Ірина Горбаль-Кривенко, Факультет наук про здоров’я)

16:30 – Лекція “Наука батьківства: чому дітям так потрібні батьки і чому так (не)просто бути батьками?” (Олег Романчук, Факультет наук про здоров’я)

16:30 – Лекція професора шведського університету Умео Пелле Снікерса (Pelle Snickars) – “3D Digitization & Cultural Heritage” (Магістерська програма з медіакомунікацій УКУ)

16:30 -Розмова “Чар цифрових технологій: нові досвіди і смисли спадщини”(Гуманітарний факультет)

18:30 – Воркшоп: Як впустити в своє життя щастя? (Марта Попова та Олександра Ніздрань, магістерська програма з Клінічної психології з основами КПТ)

18:30 – Презентація книги Дмитра Кулеби «Війна за реальність»

18:30 – Дискусія та презентація “Кейс-метод у навчанні: розгляд кейсу Transparency International” (Центр Лідерства УКУ)

П’ятниця, 13 вересня:

10:00 –  УКУ TEDx “Людина в епоху змін” (квитки)

14:30 – відкритий семінар Інституту історії Церкви «Досвід підпілля УГКЦ: спроба осмислення і перспективи досліджень», доповідач – О.Турій, дискутанти – митроп. Борис (Ґудзяк), о.Богдан Прах; модераторка – С.Гуркіна.

16:00 – Урочиста програма – 10 років заснування Школи біоетики УКУ

17:00 – Лекція “Про справжність  у вік віртуальності” (Владика Борис Ґудзяк, Президент УКУ, Архиєпископ і Митрополит Філадельфійський)

18:00 – вечірня і утрення (чування) перед храмовим празником

Субота, 14 вересня:

9:45 – чин освячення мозаїк куполу храму Святої Софії-Премудрості Божої

10:00 – Літургія з нагоди храмового празника

12:00 – Освячення цеглинок жертводавців в храмі Святої Софії-Премудрості Божої

12:00 – Урочисте закладання пам’ятної капсули в будівлю Колегіуму ІІ

13:00 – Посвята в студенти та церемонія вручення стипендій (по факультетах).

13:00 – Щорічна зустріч випускників УКУ

15:30 – зустріч батьків першокурсників з представниками Ректорату УКУ

Неділя, 15 вересня:

10:30 –  Молодіжний фестиваль Вітер-На-Дії.

Участь у лекціях можлива за попередньою реєстрацією. Слідкуйте за анонсами на фейсбук сторінці.

Всі події програми відбуватимуться на території студентського містечка УКУ за адресою: вулиця Стрийська, 29.

Додаткову інформацію чи допомогу із плануванням доїзду Ви можете отримати за електронною адресою: [email protected] або за телефонами:
УКУ: +38 098 60 39 211;
УКОФ США: 773-235-8462;