Презентація нових богословських видань ФБФ під час святкового тижня УКУ

PastoralneУ межах святкового тижня УКУ 12 вересня о 13 годині Філософсько-богословський факультет запрошує на презентацію останніх найцікавіших видань за участі  о. д-ра Васила Рудейка, який переклав та порядкував тексти “Часослова двадцяти чотирьох часів”, а також о. д-ра Андрія Олійника, упорядника збірника з пасторального богослов’я «Ти будеш пасти мій народ…» (2 Сам 5, 2).

Зареєстуватися на захід

У книзі «Ти будеш пасти мій народ…» містяться важливі пасторальні документи Церкви, публікації богословів-пасторалістів, де особливо звернено увагу  на суть феномену душпастирства та його основні виклики.

Анотація на сайті Видавництва УКУ 

Chasoslov_24_obklЩодо іншого видання, яке презентуватимемо 12 вересня, то часослови 24 годин, пов’язують з традицією т. зв. «неусипаючих» монахів. Збереглися кілька рукописів ХІ–ХІІ століть. І вони важливі не лише як джерела, без яких немислимо трактувати структуру богослужінь сучасного часослова Церков візантійської традиції, – вони є цінним джерелом духовності східних Церков, з якої може живитись як особиста, так і спільнотна молитва сучасних християн.

Анотація на сайті Видавництва УКУ 

Видання будуть корисними для для богословів, істориків, релігієзнавців, викладачів, та всіх зацікавлених у християнській духовності. Місце проведення  презентації : простір для презентацій, 4 поверх, вул. Козельницька 2