Презентація фільму “Богослов’я. Поза рамками”

Студентський проект “Щось Більше” запрошує на презентацію фільму “Богослов’я. Поза рамками”. Як стверджують ініціатори проекту, мета фільму – дати відповідь на актуальні питання богослов’я та християнства.

У фільмі – інтерв’ю з Блаженнішим Любомиром (Гузаром), ректором УКУ о. Богданом Прахом, а також – цікаві думки від представників різних християнських конфесій.

Захід відбудеться 2 березня о 17.30 год. в корпусі на Козельницькій 2а у Лекторії (цокольне приміщення).

Нагадаємо, що “Щось Більше”- це ініціатива студентів філософсько-богословського факультету УКУ. Цей проект покликаний показати, що богослов’я дає міцний фундамент для того, щоб реалізувати себе в житті, і дає можливість бути особистістю з великої букви.

Це вже другий фільм, наl яким студенти  активно працювали протягом навчального року і який зможе розповісти, що ж значить бути богословом в сьогоднішньому світі. Також проект “Щось більше” має на меті спростувати стереотипи про богословів та богослов’я як щось нудне чи застаріле.

Трейлер фільму “Богослов’я. Поза рамками” у рамках студентського проекту“Щось більше” можна переглянути ось тут