Наукова конференція “Франц-Ксаверій Бонн, бельгійський редемпторист з українським серцем”

Львівська Провінція Згромадження Найсвятішого Ізбавителя, Інститут Історії Церкви Українського Католицького Університету та Почесне консульство Королівства Бельгії у Львові запрошують на міжнародну наукову конференцію “Франц-Ксаверій Бонн, бельгійський редемпторист з українським серцем”, що відбудеться 17 грудня о 14.00 у конференц-залі ФБФ

Особа бельгійського редемпториста о. Франца-Ксаверія тісно пов’язана із Українською Греко-Католицькою Церквою та Україною.
В 1911 році він прибув до Галичини, щоб вивчати мову і східний обряд, маючи велике бажання посвятити своє життя ченця-редемпториста для служінням українцям. 100 років тому він був одним із тих, хто стояв при державотворенні нашої країни. Військовий капелан УГА, радник МЗС ЗУНР, голова дипломатичної місії УНР при Ватикані.