Набір на Ліценціатську програму з богослов’я

Ліценціатська програма
(акредитована Конгрегацією Католицької освіти)

Богословський факультет Українського католицького університету оголошує набір студентів на ліценціатську програму з богослов’я  (Sacrae Theologiae Licentiatus) за спеціалізаціями:

• Біблійне богослов’я
  • Догматичне богослов’я
  • Патристичне богослов’я
  • Літургійне богослов’я
  • Моральне богослов’я
  • Пасторальне богослов’я
  • Екуменічне богослов’я
  • Історія Церкви

• Кандидат повинен володіти церковним ступенем Бакалавра Богослов’я (S.T.B.) або еквівалентною до нього освітньою підготовкою з богослов’я.
  • Кандидат повинен успішно пройти співбесіду.

Опис програми

Ліценціатська програма триває два роки (чотири семестри). Студент повинен успішно виконати наступні вимоги навчальної програми:

Загальний обсяг програми становить 120 кредитів (ECTS):

1) Навчальні курси – 48 кр. (12 курсів по 4 кредити за кожен).

2) Іноземні мови – 10 кр. (4 кредити з класичних мов (грецька, латинська, єврейська, церковнослов’янська) та 6 кредитів з сучасних мов (англійська, італійська, німецька, французька та ін.).

3) Науковий семінар – 24 кр. (3 семінари по 8 кредитів).

4) Ліценціатське портфоліо – 8 кр.

1. i.     Участь у відкритому науковому семінарі УКУ – 0,25 кр.
  2. ii.    Участь у конференції в межах або за межами УКУ – 0,5 кр.
  3. iii.   Виступ на відкритому семінарі або участь у науковій конференції УКУ з доповіддю – 2 кр.
  4. iv.   Участь у науковій конференції за межами УКУ з доповіддю – 2,5 кр.

5) Ліценціатська письмова праця – 30 кр. (останній семестр навчання)

Кожного семестру студент за порадою свого наукового керівника та після затвердження декана обирає три спецкурси, іноземні (класичні та сучасні) мови, а також відвідує науковий семінар, який проводить його керівник для своїх студентів. Крім того, студент бере активну участь у конференціях та семінарах у межах та за межами УКУ, заповнюючи своє ліценціатське портфоліо.

Кожен кандидат для отримання ступеня Ліценціата з Богослов’я (STL) повинен написати ліценціатську наукову роботу обсягом 90-100 сторінок основного тексту у спеціалізованій ділянці богослов’я під наглядом наукового керівника. Ліценціатська робота є основною формою спеціалізації студента в окремій ділянці богослов’я.

Вартість одного року навчання становить 12 000 грн. Стипендійна підтримка здійснюється на конкурсній основі.

Документи для вступу

1. Заява-анкета на вступ на програму ліценціату (заповнити тут).
  2. CV.
  3. Мотиваційний лист із зазначенням пропонованої теми ліценціатської дисертації.
  4. Документи про богословську освіту (копія) з випискою оцінок.
  5. Два закритих рекомендаційних листи, написані професорами, які знають кандидата з академічного боку і можуть компетентно оцінити його інтелектуальний потенціал та інші здібності, необхідні для майбутнього навчання.
  6. Лист-благословення на навчання від єпископа (настоятеля) – для випускників Семінарій та священиків (членів монаших згромаджень).
  7. Копії паспорта та індентифікаційного коду.
  8. Дві фотографії розміром 3,5х4,5 см.

Подання документів на 2017-2018 н. р.  до 23 серпня 2017 року.

Розгляд заяв                      29-31 серпня 2017 р.

Вступна співбесіда           4-5 вересня 2017 р.

Початок навчання            13 вересня 2017 р.

Аудиторні лекції та семінарі відбуватимуться двічі на тиждень – у середу та четвер з 08:30 до 18:00.

Документи слід надіслати електронною поштою на адресу [email protected] а подати копії документів координатору ліценціатської програми – Марії Іванів, в кімнату 108/3 філософсько-богословського факультету  за адресою: м. Львів, 79070, вул. Хуторівка, 35а  в межах вказаного терміну. Вступники повинні пред’явити оригінали документів при співбесіді.