Літня біблійна школа

Кафедра Біблійних наук філософсько-богословського факультету УКУ щиро запрошує усіх охочих взяти участь у Літній Біблійній школі, яка триватиме з 23.07 –  по 30.07.2017 р. Б.

ПРО ЛІТНЮ БІБЛІЙНУ ШКОЛУ 2018 ЧИТАЙТЕ ТУТ>

Тема:  «Діяння апостолів та Послання Св. Павла: поширення Церкви в І ст. та відповіді на тогочасні виклики, як приклад для сучасних християн».

Мета школи – зібравши усіх зацікавлених осіб, а також друзів та прихильників УКУ, допомогти їм краще читати та розуміти Боже Слово й в такий спосіб пожвавлювати їх біблійне мислення та бачення світу.

Програма школи включатиме щодня 2 академічні лекції до обіду, 1 воркшоп по обіді (читання текстів Св. Павла з допомогою викладачів школи) та вечірню зустріч з цікавим запрошеним гостем із середовища УКУ. Літургійне життя, постійна можливість спілкування з духівником та цікаве дозвілля допоможуть кожному провести особливий час.

Учасники школи зможуть взяти з собою дітей (якщо їх ніде залишити), для котрих буде окрема біблійна програма, яку провадитимуть сестри згромадження Воплоченого Слова.

Місце проведення: Єпархіяльний молодіжний центр СДЄ УГКЦ в с. Стрілки, Старосамбірського району

Кількість учасників 25 осіб + діти.

За детальнішою інформацією звертайтесь

+067 10 11 329

ЯК ПРОЙШЛА ПЕРША БІБЛІЙНА ШКОЛА УКУ – ЧИТАЙТЕ ТУТ>
bible school