Лекція професора Миколи ДЕНИСЕНКА: “У пошуках Божественної краси у добу літургійного поклоніння”

Ласкаво запрошуємо на лекцію професора Миколи ДЕНИСЕНКА: “У пошуках Божественної краси у добу літургійного поклоніння”. Лекція відбудеться у рамках наукового семінару кафедри літургійних наук ФБФ УКУ, 19 вересня, о 16:00, в семінарській кімнаті 101 (вул. Хуторівка 35а)

Випускник Свято-Володимирської православної богословської семінарії (M.Div., 2000) та Католицького університету Америки (доктор філософії, 2008).

Спеціалізується на літургійному богослов’ї і православному християнстві.

До його праць належать: «Благословення Вод і Богоявлення» (Ashgate, 2012), «Миропомазання: основи для католиків» (Liturgical Press, 2014), «Літургійної реформи після II Ватиканського Собору: Вплив на Східне Православ’ї (Fortress, 2015).

Його наступна книга, «Сучасна православна архітектура в Америці і теологія», буде опублікована видавництвом Університету Нотр-Дам у 2016 році. У своїй роботі отець Микола досліджує перетини літургійної історії, ритуальних досліджень і пастирського богослов’я, а також пише для екуменічної аудиторії.

Онук іммігрантів з України, отець Микола також пише про сучасну Українську Православну Церкву. Він є дияконом Православної Церкви в Америці, єпархії Заходу, починаючи з 2003 року.