Екологічні читання

У рамках підготовки до Екуменічного Соціального тижня 2020 Інститут Екуменічних Студій УКУ та Центр екобогослов’я і сталого розвитку запрошують студентів львівських ВНЗ, які навчаються на спеціальності «Екологія», студентів програми богослов’я УКУ, Львівської духовної семінарії Святого Духа, а також студентів факультетів суспільних наук, наук про здоров’я та інших навчальних програм УКУ на міждисциплінарні читання енцикліки папи Франциска «Laudato Si: турбота про наш спільний дім» (Славен будь). Читання відбуватимуться у форматі дискусійного клубу.

Проект має на меті ознайомити студентів із документами соціальної доктрини Католицької Церкви, що стосуються екології, еко-богословськими документами інших Церков, а також із іншими важливими документами, які відображають сучасну екологічну ситуацію та пошук шляхів її вирішення. Через читання та обговорення текстів ми прагнемо залучити студентів до діалогу між наукою і богослов’ям, між різними світоглядними позиціями та різними методологічними підходами до питання захисту і збереження довкілля. Проект також має на меті консолідувати критичну масу проактивних студентів, які готові впроваджувати ідеї, які обговорюються на семінарах дискусійного клубу, в життя у вигляді практичних проектів або волонтерства.

Зустрічі відбуватимуться один раз на місяць. На кожній зустрічі учасники обговорюватимуть заздалегідь прочитаний розділ із енцикліки «Славен будь» і, залежно від потреб, інші супутні документи. Дискусія відбуватиметься у вільному форматі. Перша зустріч відбудеться 5 березня о 16:00 у корпусі ФБФ на Хуторівці, 35а, конференц-зал.

Необхідна попередня реєстрація:https://forms.gle/Z9S8XaYnndWcqC1d6