Духовний вечір “Псалми над водою”

Як львів’янам відсвяткувати свято Господнього Вознесіння? Просто неба, поблизу озера – наново відкрити для себе старозавітні Псалми Давидові у супроводі авторських фортепіанних композицій.
Відомий музикант та композитор Диякон Роман Коляда 25 травня (четвер) разом зі священиком Русланом Грехом запрошують на духовний вечір “Псалми над водою”.
У рамках духовного вечора відбудеться презентація нового фортепіанного альбому музиканта «Expectancy». Учасники дійства матимуть змогу не лише слухати, а й разом заспівати Псалми на березі озера поруч з Філософсько-Богословським факультетом УКУ.
Унікальність духовного вечора полягає також у його екуменічному вимірі: Роман Коляда є дияконом Української Православної Церкви Київського Патріархату, а Руслан Грех – священик Української Греко-Католицької Церкви. Духовне слово матиме Преосвященний Владика Венедикт.
Дійство відбудеться за підтримки Філософсько-Богословського факультету Українського Католицького Університету. Спільнота УКУ разом з усіма присутніми зможе також у неформальний спосіб попрощатися із Преосвященним Владикою , сенатором УКУ,  який впродовж років був наставником для багатьох своїх духовних дітей, виконуючи душпастирський обов’язок на теренах Львівщини. Вже невдовзі Владика опікуватиметься Чикаґською Єпархією УГКЦ у Сполучених Штатах Америки.
fb
Запрошуємо 25 травня у четвер, о 21:00 год. на духовний вечір “Псалми над водою”, що відбудеться на Свято Вознесіння Господнього.
Адреса: м. Львів, вул. Хуторівка, 35 А (галявина біля озера навпроти Філософсько-Богословського факультету УКУ).

ВХІД ВІЛЬНИЙ! (ЗІ СОБОЮ МАТИ ЩОСЬ ДЛЯ СИДІННЯ НА ТРАВІ)